Proč a jak nakupovatBella Gems s.r.o. je internetový obchod zabývající se prodejem bižuterie, kosmetiky a kosmetických potřeb, dárků, suvenýrů a dalších módních doplňků a příslušenství za velice dobré ceny.

 

Na veškeré zboží vám poskytujeme záruku 2 roky a 14ti denní lhůtu na vrácení zboží, pokud nakupujete maloobchodně. Díky tomu, že veškerý náš sortiment dovážíme přímo od výrobců z číny vám můžeme garantovat, že u nás nakoupíte vždy nejvýhodněji. Odpadají nám tímto náklady za mnohonásobou přepravu zboží od různých překupníků, prostředníků a dodavatelů a jejich zisk.

 

Díky tomu, že máme svůj fyzický sklad v Praze a většinu zboží skladem objednané zboží jsme vám schopni dodat v řádu dnů a nikoliv týdnů.

 

Máme také i kamennou prodejnu v obchodním centru Sapa v Praze 4, kde si můžete své zboží vyzvednout či nakoupit bez objednání.

 

Ačkoliv se snažíme udržovat náš internetový obchod vždy aktuální, může se stát, že vámi objednané zboží nebude k dispozici v důsledku souběžného provozu kamenné prodejny. Budeme Vás v tom případě kontaktovat a domluvíme se individuálně na dalším postupu zpracování Vaší objednávky, či na náhradě.

 

Nakupte u nás ještě dnes. Budeme dělat vše pro to, aby váš nákup byl bezproblémový a aby byl každý náš zákazník se svým nákupem spokojený.